Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

İstanbul Mutlu Son

  • Listelenen: 2 Kasım 2016 18:05
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

İstanbul Mutlu Son

Ağrıyan kolunu ovuşturan ilk insan hem ne olduğunu anlamıyor hem de bir yerde kendine masaj yapmış oluyordu. Antik Mısır uygarlığında da tütsüler eşliğinde masaj yapıldığı bilinmektedir. Yani masaj denilen hareketlerin geçmişi tarihin çok eski zamanlarına kadar gider. Özellikle Çin gibi gizemli toplumlarda işin içine mistik boyutlar bile katılır ama sonuçta masaj yaptırmanın her devirde insanı rahatlatan bir uygulama olduğu kesindir.

Masajın tekniğini oluşturan mekanik el hareketleri insanın anatomik yapısına göre hep kalp yönüne doğru yapılır ve vurma, yoğurma, titreştirme, sıkma gibi sürekli tekrarlanan biçimde uygulanır. Tekniğine uyarak yapılan bir masaj sonrası kaslardaki negatif enerji yani yorgunluk kaybolur, kas gevşer. Ayrıca kan akışı dengelenir ve hızlanır. Böylece insan kendini giderek daha zinde hissetmeye başlar.

Bütün bu profesyonel yöntemleri şimdi İstanbul Mutlu Son ile bulabilirsiniz. Böylece kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Müşteriden çok bir misafir olarak ağırlanacağınız bu salonda ayrıca tertemiz bir ortam ve güler yüzlü bir hizmet anlayışı bulacaksınız. Gün boyu açık olan bu masaj salonunda günümüzün bütün masaj tekniklerini bulabilirsiniz. Örneğin bitkisel yağlarla birlikte uygulanan aromaterapi masajlarını deneyebilirsiniz. Klasik dinlendirici masajların yanında sizlere sunulan bölgesel mesajlar da ağrıyan uzuvlarınızı rahatlatacak.

Bölgesel masajlar vücudun sadece sorunlu bölgelerine uygulanan, yavaş hareketlerle ama daha şiddetli vurgu ile yapılan masajlardır. Bütün bu uygulamalar İstanbul mutlu son tecrübeli ekibi tarafından size sunulabilir. Özellikle iş çıkışına denk düşen saatlerde uğrayabilir, bütün bedensel yorgunluklarınızdan kurtulabilirsiniz. Masaj yaptırmak insana aynı zamanda zihin dinginliği de verir, günlük streslerin yıpratıcılığı masaj ile geçebilir.

Bir çok doktorun terapi olarak öğütlediği masaj insanın metabolizmasına ve psikolojisine en çok uyan iyileştirme yöntemlerinin başında gelir. Bugün fizyoterapistler tarafından yapılan tıbbi masajlar pek çok kas ve iskelet hastalığında kullanılan destek tedavileridir. İstanbul mutlu son ise yorgunluk giderici günlük masaj yani İsveç masajı en çok istenen yöntemdir. Çünkü iş hayatı insanları hem bedenen hem ruhen fazlasıyla hırpalamaktadır. Ama profesyonel eller işin çaresini bularak size yardım etmeye burada hazırdır.

Listing ID: 184581a0d183b36b

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.