Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Erkeklerde Cilt Bakımı Tüyoları

Erkeklerde Cilt Bakımı 29 Ekim 2016

Erkeklerde Cilt Bakımı Tüyoları

Cilt bakımı kadınlarda olduğu kadar erkeklerde de önemli… Son zamanlarda erkeklerde cilt bakımına daha fazla özen göstermeye başladı. Özellikle her gün tıraş olan erkeklerin ciddi bir cilt bakımına ihtiyaçları var.

Erkeklerde cilt bakımı tüyoları ile pratik cilt bakımı önerilerine bakalım.

Tıraş Sonrası Bakım Şart

Özellikle her gün tıraş olan erkeklerin yüzlerinde tıraş bıçağından kaynaklanan tahrişler meydana gelebilir. Tıraş sonra cilt tipine uygun ürünlerle cilt mutlaka nemlendirilmeli, ihtiyaç duyduğu esnekliğe kavuşturulmalıdır.

Siyah Noktalar

Siyah noktalar özellikle burun üzerinde ve burun kanatlarında çok fazla görülür. Uygun temizleyicilerle siyah noktalar temizlendikten sonra bu bölgeler tonikle sıkılaştırılmalıdır.

Akneleri Sıkmayın

Akne hemen herkeste görülen bir problem… Akneleri sıkmayın ve onlara dokunmayın. Akneleri sıkmak kalıcı problemlere yol açacaktır.

Kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de cilt bakımın belli başlı noktaları temizlemek, toniklemek ve nemlendirmektir. Bu üç işlem günlük İstanbul masaj salonu tarafından uygulandığında basitçe cilt bakımınızı yapmış olursunuz. Kullanılan ürünlerin erkekler için ve cilt tipinize uygun olduğundan emin olun.

513 total views, 1 today

Kartal Masaj Salonu

Kartal Masaj Salonu 25 Ekim 2016

Kartal Masaj Salonu

Masaj geçmiş yıllar içinde uygulanarak birçok tedavi edici işlevi ile sağlık anlamında büyük gelişmeler gösteren bir uygulama idi. Günümüzde tıbba yardımcı olarak seçilen masaj yöntemleri genel olarak da doktorların önerisi ile gerçekleştiriliyor. Tedavi amacı ile uygulanan masaj uygulamaları gene olarak kas tutulmaları konusunda yapılıyor. Bölgesel masaj uygulamasının yapıldığı bu uygulama tüm masaj yöntemlerinde olduğu gibi konusunda uzman olan kişilerce yapılması gereken bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor.

Masaj uygulama teknikleri sıvazlama, titretme, parmak dışı darbe, sıvazlama, yoğurma, avuç içi darbe, dairesel baskı, deride yürüme ve düz baskı olarak yer alıyor. Bu uygulama teknikleri masaj çeşidine göre farklı baskı uygulama ve çeşitlilik ile değişim gösterir. Masaj çeşitlerinden günümüzde en çok uygulanan ise klasik masajdır. Bunun yanı sıra en çok uygulanan masaj çeşitleri derin doku masajı, spor masajı, aroma terapi masajı olarak sıralanabilir. Kartal Masaj Salonu masaj çeşitleri arasında en çok tercih edilen masaj uygulamalarını müşterilerine sunuyor.

Masaj uygulaması sırasında genel olarak bedensel olarak alerjiye yol açmaması ve çabuk emilebilir olması sebebi ile bitkisel yağlar tercih edilir. Bitkisel yağlar hoş kokusu sebebi ile de psikolojik olarak rahatlamada yaratmaktadır. Masaj salonlarında kullanılan bitkisel yağların kalitesine de dikkat etmeniz gerekir. Masajlarda sadece bitkisel yağlardan faydalanılmaz. Ayrıca şifalı sular, taşlar ve çamur da masaj uygulaması sırasında kullanılan materyaller arasında yer alıyor. Masaj uygulaması sadece bedensel değil ayrıca psikolojik olarak da rahatlama yaratması sebebi ile ruhsal anlamda a kişilere fayda sağlıyor. Bazı psikolojik rahatsızlıkların tedavisinde masaj uygulaması bu sebepten dolayı tercih edilir. Masaj uygulaması sırasında gevşeyen ve rahatlayan beden ve ruh masaj sonrasında dinçleşerek güne kaldığı yerden devam edebilir.

Masaj uygulaması tatbik edilmeden önce mutlaka herhangi bir sağlık sorununuz olup olmadığını masözler ile paylaşmanız gerekir. Çünkü bazı rahatsızlığı bulunan kişilere masaj uygulaması yapılaması kesinlikle yasaktır. Kartal Masaj Salonu konusunda uzman ve deneyimli olan masözler ile çalışarak sizlere profesyonel çözüm önerileri sunan personelli ile hizmet veriyor.

703 total views, 1 today

  • Spa Masaj Fiyatları

    Tarafından de 27 Aralık 2017 - 0 Yorumlar

    Spa Masaj Fiyatları Spa masaj fiyatları dahilinde pek çok farklı çeşit spa hizmeti almanız mümkün olmaktadır. Bu hizmetler arasında çeşitli hasatlıklar ya da sorunlar için şifa bulabileceğiniz gibi aynı zamanda cilt bakımı gibi problemler için de hizmet almanız söz konusu olabilmektedir. Her spa merkezi pek çok farklı masaj çeşidi ve pek çok farklı ek hizmetleri […]

  • Peyronie Hastalığı

    Tarafından de 21 Ocak 2018 - 0 Yorumlar

    Peyronie Hastalığı Penis bölgesinde meydana gelen peyronie hastalığı penisin fonksiyonunu bozabilen, ağrılı ereksıyona yol açabilen ve penis boyunun kısalmasına yol açan ciddi bir hastalıktır. Hastalar bu hastalığı genellikle peniste eğrilik veya yamukluk olarak tarif ederler. Sert plak dokusunun penis tabakasındaki esnekliğini bozması ve penisin ereksıyon sonrasında yukarıya doğru eğrileşmesi bu hastalığın ilk belirtileri arasındadır. Penis […]